WELLEN RETAIL EXPERIENCE

TERMÍNY NÁVŠTĚV

O NÁS

Pracujeme zejména pro retail od strategie přes kreativu až po výrobu a vytváříme tzv. customer experience – to nejpříjemnější prostředí a komunikaci.

Věříme, že retail není reklama a rozhodně pod ním nevidíme jen jakési stojany překážející v supermarketu. U nás přemýšlíme ve 3D a na vše si díky vlastní výrobě můžeme hned také sáhnout, vyzkoušet nové materiály a otestovat funkčnost našich nápadů.

Práce u nás je zábavná už díky tomu, že vytváříme řešení na míru různým značkám. Náš web mluví sám za sebe. Ano, nejsme sice ATLko (i když také tento typ zakázek občas realizujeme), ale rozhodně nemrskáme letáky.
Máme zajímavě poskládaný tým. Najdete u nás lidi z UMPRUM, průmyslové designéry z FA ČVUT, architekty i textilní návrhářku. Plus seniorní reklamní vlky, kteří už mají plné zuby tradičního loktaření v síťových agoškách.

Hledáme lidi, kteří mají vlastní názor, nebojí se jít proti zavedenému proudu, přemýšlet v 360st., využívat své zkušenosti a dělat věci jinak.

Co dokážeme nabídnout, kromě celkem slušného kafe? Zázemí stabilní firmy s procesně řízenými zakázkami, díku čemuž nemusíme dělat po nocích ani o víkendech. Fakt.  A za zajímavou práci pro lokální i mezinárodní klienty odpovídající finanční ohodnocení a celkem slušnou řádku firemních benefitů.

https://www.wellen.cz/