WELLEN RETAIL EXPERIENCE

TERMÍNY NÁVŠTĚV

Aktuálně nejsou k dispozici žádné termíny.

O NÁS

WELLEN RETAIL EXPERIENCE

Vytváříme prodejní prostředí, která mění nakupování v zážitek – od přípravy retail strategie a kreativy přes in-house výrobu po finální instalaci. To vše nejen u nás, ale i napříč Evropou i v Kanadě.

Věříme, že retail není reklama, ale nová silná komunikační platforma. Rozhodně pod ním nevidíme jen stojany překážející v supermarketu nebo mrskání letáků.

Naše práce je zábavná už díky tomu, že vytváříme retailová řešení na míru významným značkám: NIKE, Vodafone, CPI, Unilever, Moose Knuckles (CAN) a mnoha dalším.  

Opíráme se o 5 pilířů retailu: analýza a strategie odpovídá na PROČ, retail design umí krásné JAK ve 3D, art komunikace ví KOMU, digitální řešení rozšiřují možnosti ČÍM a in-house výroba a produkce nám pomáhá nacházet nová KUDY – zkoušíme nové materiály a testujeme funkčnost nápadů.

Přijďte na kafe i na to, jak u nás ve WELLENu měníme obyčejné nakupování v zážitek. Vítáme všechny, kdo mají vlastní názor, nebojí se jít proti zavedenému proudu, přemýšlejí ve 3D v 360st., chtějí získat nové zkušenosti a dělat věci jinak!

https://www.wellen.cz/