DARK SIDE

TERMÍNY NÁVŠTĚV

Aktuálně nejsou k dispozici žádné termíny.

O NÁS

Všichni víme, že marketing, tam jsou samý parády, přehlídky, a hlavně peníze!

© S čerty nejsou žerty, 1984

Tak se přijďte mrknout, jak to v takovém doupěti (nejen) digitálního marketingu vypadá v reálu.

Děláme pro KFC, takže budeme mít hory jídla, děláme pro Starbucks, takže budeme mít kafe, děláme pro Staropramen, takže budeme mít pivo a limonády, děláme pro Milku, takže budeme mít čokolády. A pak děláme třeba pro kliniky reprodukční medicíny. Takže budeme mít dobrý pocit…

Kromě toho může volnou chvilku zaplácnout fotbálek v naší kavárně nebo PS4 v zasedačce, prostě Matějská šmrncnutá nedělním obědem u babičky.

Takže bude sranda, ale dojde samozřejmě i na seriózní věci.

Náš výkonný výkonný ředitel Milan vám představí, jak to chodí v takové agentuře, kdo si v ní na jakých pozicích vymýšlí, kdo na jakých pozicích usměrňuje ty, kteří si vymýšlí, kdo na jakých pozicích má na starosti, aby se ty výmysly realizovaly, a kdo na jakých pozicích pak musí vysvětlovat, proč se to nestalo (většinou to je právě Milan).

Náš okouzlující Head of Social Media Michal k tomu přidá nejnovější trendy ze světa sociálních sítí a to, jak je aplikujeme na naše klienty, náš dokonalý Digital Media Manager Martin poodhalí kousek té techniky za našimi kampaněmi a náš nesmělý kreativní ředitel Vojta – pokud ho nevyplašíte – ukáže pro změnu něco pěkného, co pro své klienty vyrábíme. Mrknete samozřejmě i na něco z našeho fotografického a videomakerského umu.

Následovat bude rozchod a volná zábava. Zeptat se nás můžete na cokoli. Když to budeme vědět, rádi se podělíme o své zkušenosti, když to vědět nebudeme, vymyslíme si to a všichni budou spokojení.

https://www.dark-side.cz