DARK SIDE

TERMÍNY NÁVŠTĚV

Aktuálně nejsou k dispozici žádné termíny.

O NÁS

Marketing, tam jsou samý parády, přehlídky, a hlavně peníze!
© S čerty nejsou žerty, 1984

Tohle jsme psali už loni, a za ten rok se skoro nic nezměnilo. Tak se přijďte mrknout, jak se v takové marketingové pohádce skutečně žije.

Děláme pro KFC, takže tu bude něco k zakousnutí, děláme taky pro Starbucks, takže si od nich necháme do kávovaru nasypat to nejlepší kafe, děláme pro Staropramen, takže budeme mít pivo a limonády, děláme pro Milku, takže budeme mít čokolády. A pak děláme třeba pro velké koupelnové studio, ale vířivku se nám ještě dojednat nepodařilo…

Navíc jsme za ten rok přizvali do společných prostor pražskou pobočku zlínské agentury Pria, se kterou teď tvoříme uskupení Digital First Marketing Group. Naši noví kolegové jsou výrazně ovlivněni bodrým Valašskem, vnášejí do našeho suchého velkoměstského života vesnický humor, selský rozum a kvalitní slivovici, a kromě toho se od nich můžete dozvědět spoustu zajímavého z (nejen) digitálního marketingu. Další důvod, proč se stavit!

Volnou chvilku může zaplácnout fotbálek v naší kavárně nebo PS4 v zasedačce, prostě to bude taková Matějská šmrncnutá folklórními slavnostmi v Rožnově pod Radhoštěm a nedělním obědem u babičky.

Sranda bude, ale dojde samozřejmě i na seriózní věci.

Náš výkonný výkonný ředitel Milan vám představí, jak to chodí v takové agentuře, kdo si v ní na jakých pozicích vymýšlí, kdo na jakých pozicích usměrňuje ty, kteří si vymýšlí, kdo na jakých pozicích má na starosti, aby se ty výmysly realizovaly, a kdo na jakých pozicích pak musí vysvětlovat, proč se to nestalo (většinou to je právě Milan).

Naši okouzlující social media manažeři a manažerky k tomu přidají nejnovější trendy ze světa sociálních sítí a to, jak je aplikujeme na naše klienty, náš dokonalý Account Director Martin poodhalí kousek té techniky za našimi kampaněmi, jeho stejně dokonalá kolegyně Šárka ukáže, jak pracujeme s influencery, a náš nesmělý kreativní ředitel Vojta – pokud ho nevyplašíte – ukáže pro změnu něco pěkného, co zrovna pro naše klienty vyrábíme.

Následovat bude rozchod a volná, možná dokonce i nějaká organizovaná zábava, během které si vyzkoušíte nějakou marketingovou bleskovku. Zeptat se nás můžete na cokoli. Když to budeme vědět, rádi se podělíme o své zkušenosti, když to vědět nebudeme, vymyslíme si to a všichni budou spokojení.

Budeme se těšit!

https://www.dark-side.cz